امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109098
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، با اینکه 5 فرمانده بزرگ ارتش پاکستان خواهان برکناری نخست وزیر بودند، اما امروز ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، با اینکه 5 فرمانده بزرگ ارتش پاکستان خواهان برکناری نخست وزیر بودند، اما امروز «راحیل شریف» فرمانده ارتش اعلام کرد، خواهان ادامه کار نوازشریف در پست نخست وزیری است.

فرماندهان ارتش پاکستان بعد از رایزنی در چند هفته گذشته به این نتیجه رسیدند که دولت به اندازه کافی تضعیف شده و زمان آن رسیده است که با وادار کردن نواز شریف به استعفا کشور را از بحران نجات دهیم.

در اجلاس ویژه فرماندهان ارتش پاکستان فرمانده ارتش با استفاده از زور و دخالت در امور سیاسی مخالفت کرد.

در همین حال، خواجه آصف وزیر دفاع پاکستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ارتش از دموکراسی در پاکستان حمایت می‌کند و تا جایی که بتواند از امور سیاسی کناره‌گیری خواهد کرد.

همچنین گزارش‌ها نشان می‌دهد ارتش به نواز شریف اطمینان داده کودتا نخواهد کرد اما دولت نیز باید سهم ارتش را تمام و کمال پرداخت کرده و متعهد شود از خطوط قرمز نظامیان عبور نکند.

به گزارش رسانه‌ها، تمام فرماندهان ارتش از جمله کسانی که خواهان استعفای نخست وزیر هستند از افراد مورد اعتماد راحیل شریف نبوده و 4 نفر از این فرماندهان قرار است بزودی بازنشسته شده و فرماندهان جدیدی که مورد اعتماد فرمانده ارتش هستند جای آنها را بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار