امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109103
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ریموند ناکوزی» نماینده جدید فائو در جمهوری اسلامی ایران امروز -شنبه- با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ریموند ناکوزی» نماینده جدید فائو در جمهوری اسلامی ایران امروز -شنبه- با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و اعتبارنامه خود را تقدیم کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با اشاره به اهمیت نقش سازمان خواربار جهانی فائو در تجهیز و توسعه کشاورزی، جنگلداری، شیلات، محیط زیست و مدیریت آب، از گسترش همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران با فائو در بخش‌های مختلف استقبال کرد.

وی مدیریت آب را یکی از موضوعات مهم منطقه‌ای و جهانی برشمرد و آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای تقویت همکاری‌ها، مشارکت در طرح‌ها و پروژه‌های منطقه‌ای و تبادل اطلاعات در زمینه‌های مورد علاقه و تخصصی فائو اعلام کرد.    

ریموند ناکوزی نماینده جدید فائو در تهران در این دیدار خواستار مساعدت، همکاری و مشارکت جمهوری اسلامی ایران در طرح‌ها و برنامه‌های فائو شد.

وی با اشاره به سوابق همکاری جمهوری اسلامی ایران با سازمان خواربار جهانی، ابراز امیدواری کرد تهران در جهت تبیین و تعیین خط مشی کلان فائو در سطوح منطقه‌ای و دوجانبه کماکان پیشگام باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها