امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109113
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ نورمحمد جادمانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در تهران امروز -شنبه- در مراسم روز دفاع ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ نورمحمد جادمانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در تهران امروز -شنبه- در مراسم روز دفاع این کشور در اقامتگاه سفیر  با بیان اینکه روز دفاع پاکستان یادآور دلاوری و شهامت‌های مردم و نیروهای مسلح پاکستان در راستای انجام وظیفه خود و حراست از مرزها است، گفت: نیروهای مسلح پاکستان همواره در حال پیشرفت هستند و سعی می‌کنند کارایی و مهارت حرفه‌ای خود را حفظ کنند.

سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در تهران در بخش دیگری از اظهاراتش عنوان کرد: با مبارزه علیه تروریسم در عملیات ضرب عضب در استان وزیرستان شمالی برای طرد تروریست‌ها از منطقه تلاش می‌کنیم که این عملیات یک اقدام هماهنگ بین ارتش و دولت پاکستان است و موفقیت آن موفقیت جامعه بین‌المللی و کشورهای همسایه خواهد بود.

جادمانی تصریح کرد: در صحنه بین‌المللی مردان و زنان پاکستانی از سال 1960 در ماموریت‌های صلحبانی در سطح جهانی مشارکت و تاکنون در 41 ماموریت صلحبانی در 23 کشور جهان شرکت داشتند و هم اکنون در 7 ماموریت دیگر در نقاط مختلف جهان مشغول فعالیت هستند.

وی در پایان اظهار داشت: تاکنون 136 صلحبان پاکستانی جان خود را برای ایجاد صلح و آرامش در کشورهای مختلف فدا کرده‌اند، ضمن اینکه نیروهای مسلح پاکستان روابط بسیار دوستانه‌ای با کشورهای دوست خود دارند.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها