امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109149
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امور استان‌‌های این رویداد بزرگ فرهنگی و سینمایی در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) اعلام کرد که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امور استان‌‌های این رویداد بزرگ فرهنگی و سینمایی در آستانه میلاد با سعادت امام رضا (ع) اعلام کرد که استان خراسان رضوی در 194 نقطه میزبان برگزاری جشنواره خواهد شد.

پایگاه‌های بسیج هنرمندان، مراکز آموزش عالی و پایگاه‌های بسیج طلاب و روحانیون این استان در تلاشند تا بتوانند بهترین شرایط را برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در خراسان رضوی که متبرک به حرم مطهر امام هشتم شیعیان است، فراهم کنند.

امور استان‌های جشنواره مقاومت تمام تلاش خود را به برگزاری هرچه بهتر این جشنواره معطوف کرده است؛ چرا که با پیوستن شهرها، مراکز آموزش عالی، پایگاه‌های بسیج طلاب و پایگاه‌های بسیج هنرمندان به جمع میزبانان جشنواره، این رویداد فرهنگی در دوره سیزدهم خود، به گسترده‌ترین جشنواره فرهنگی – سینمایی پس از انقلاب اسلامی بدل شده است که در صدها نقطه از 31 استان کشور برگزار می‌شود.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار