امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 10915
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۰۲
تعداد بازدید: 168
محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از علی دایی تشکر می‌کنم که مجدداً به من اطمینان کرد ...

محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اظهار داشت: از علی دایی تشکر می‌کنم که مجدداً به من اطمینان کرد تا کنار او بتوانیم این‌بار به پرسپولیس خدمت کنم.

امیدوارم که ان‌شاءلله امسال بتوانیم با یک مقام خوب و در شأن پرسپولیس دل هواداران میلیونی را شاد کنیم.

دایی ادامه داد: هواداران باید عشق و میل قهرمانی داشته باشند چون علی دایی هرجا می‌رود با تیمی که بسته قطعاً برای قهرمانی گام برمی‌دارد و مطمئن باشید به جز این مسئله به موارد دیگری فکر نمی‌کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤالی در خصوص دستیاران علی دایی نیز گفت: بالاخره هر مربی که به هر تیمی می‌رود دستیاران خود را همراهش می‌برد. این دستیاران کاملاً با خصوصیات یکدیگر آشنا هستند و مطمئن باشید با برنامه‌ریزی علی دایی می‌توانیم ان‌شاءلله کسب سهمیه کنیم. کار خیلی سخت است اما ترسی نداریم چون سرمربی پرسپولیس علی دایی است و مطمئن باشید هر انتخابی که کرده فقط به نفع تیم است چون او آبرو و موفقیت خود را همیشه به همه چیز ترجیح می‌دهد و این‌بار نیز علی‌رغم کار سخت من مطمئنم که برادرم در پرسپولیس موفق خواهد شد.

امیدوارم هواداران او را حمایت کنند و تا دقیقه پایانی پشت سر او باشند.
انتهای پیام/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها