امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109162
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمد احسانی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی صبح امروز از دبیرخانه دائمی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت بازدید ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، محمد احسانی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی صبح امروز از دبیرخانه دائمی سیزدهمین جشنواره فیلم مقاومت بازدید کرد.

احسانی طی این بازدید از بخش های مختلف این جشنواره دیدن کرد و با محمد خزاعی دبیر سیزدهمین حشنواره فیلم مقاومت به دیدار و گپ و گفت پرداخت.
 

 

براساس این گزارش، معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در ادامه همچنین با بازدید از بخش‌های مختلف جشنواره بین‌المللی مقاومت به برنامه‌ریزی مطلوب برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره تاکید کرد.
 

 

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین ‌الملل» در قالب بخش‌های مختلف فیلم های سینمایی، سینمایی ویدیویی، کوتاه، مستند، چشم‌انداز سینمای مقاومت ایران،  نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس در ایران و چند کشور جهان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام / ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها