امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109164
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دیوید آتنبرو»، مستندساز مشهور انگلیسی در یکی از شبکه‌های اجتماعی خودش درباره رژیم جنایتکار اسرائیل

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دیوید آتنبرو»، مستندساز مشهور انگلیسی در یکی از شبکه‌های اجتماعی خودش درباره رژیم جنایتکار اسرائیل می‌گوید: تاکنون حیوانی به درنده خویی اسرائیلی‌ها ندیده‌ام، حتی در میان کروکودیل‌ها.

او که برادر کوچکتر «ریچارد آتنبرو»، فیلمساز  درگذشته هالیوود است، افزود: آنها مدارس، بیمارستان‌ها، یتیم خانه‌ها ، اردوگاه‌ها، پایگاه‌های آذوقه رسانی سازمان ملل، منابع آب، منابع برق، آمبولانس‌ها ،کودکانی که در ساحل بازی‌ می‌کنند را بمباران می‌کنند.
آنها میلیون‌ها نفر را محاصره نظامی می‌کنند، آنها به کودکانی که به مدرسه می‌روند تیراندازی می‌کنند.آنها کودکان را می‌دزدند و از اعضاء بدن آنها بهره‌برداری می‌کنند.آنها پیش از آنکه زندانیان را آزاد کنند، به آنها ویروس تزریق می‌کنند.

وی در پایان افزود: اسرائیلی‌ها در هوا و زمین جنایت می‌کنند و بدتر از همه این است که قربانیان بی‌دفاع خود را «تروریست» می‌نامند.

«دیوید آنتبرو»، مستندساز 88 ساله انگلیسی است که مستندهای «زندگی پرندگان»، «سیاره زمین» و «آفریقا» را در کارنامه‌ کاری خود دارد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها