امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109165
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش ستاد خبری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، در این بازدید که هم‌زمان با جلسه هیأت انتخاب بخش‌های گوناگون جشنواره کودک و نوجوان و ...

به گزارش ستاد خبری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، در این بازدید که هم‌زمان با جلسه هیأت انتخاب بخش‌های گوناگون جشنواره کودک و نوجوان و جلسه شورای مشورتی تئاتر دانش‌آموزی صورت گرفت، مدیرکل هنرهای نمایشی ضمن تقدیر از همکاری هیأت بازخوان، بازبین و همه بخش‌های جشنواره برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این جشنواره با ستاد اجرایی دوره بیست و یکم، با دبیر این جشنواره به گفت‌وگو نشست.
 
طاهری ضمن تأکید بر شعار امسال جشنواره با محوریت (هویت، امروز، فردا) و توجه به رویکرد حمایتی از خلاقیت‌های هنری برای تربیت بهتر نسل آینده و نگاه پژوهش محور در انتخاب آثار، امیدواری خود را برای برگزاری این دوره از جشنواره به صورت با شکوه اعلام کرد.
 
وی توجه به همکاری مستمر و مداوم با نهادها و مراکز مختلف از جمله وزارت آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان صدا و سیما و سازمان بهزیستی اشاره کرد: استفاده و مشارکت هنرمندان پیشکسوت، فعال و جوان این عرصه در حوزه‌های مختلف، استفاده از پیشنهادها نمایندگان مجلس در حوزه اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی، نقطه‌گذاری در حوزه اطلاع‌رسانی و تبلیغات با یک برنامه‌ریزی بلند مدت، ارتباط تنگاتنگ استان‌ها به منظور همکاری در بخش‌های مختلف، ارتباط با مسئولین و مدیران امور تربیتی وزارت آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، شهرداری‌ها، سازمان زیباسازی در معرفی بخش‌های مختلف جشنواره به مردم و استفاده از امکانات صدا و سیما، مستندسازی و تولید مواد تبلیغاتی برای جذب حداکثری مخاطبین و آشنایی با این جشنواره در تهران و استان‌ها می تواند راه‌کار مناسبی برای معرفی این جشنواره باشد.
 
در ادامه این نشست گزارشی از مسابقه تئاتر کودک و نوجوان، تئاتر بین‌الملل، تئاتر خردسال، پژوهش و مقالات علمی، مسابقه پوستر و عکس، تئاتر خیابانی، تئاتر دانش‌آموزی، نمایش‌نامه‌نویسی و کارگاه‌های آموزشی در اختیار مدیرکل هنرهای نمایشی قرار گرفت.
 
بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار«هویت، امروز، فردا»، از 15 تا 21 مهرماه با دبیری پیام دهکردی در همدان برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام / ا

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار