امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۵:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109182
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
«علی زاهدی» تهیه کننده ویتامین سه در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: ویژه برنامه ویتامین سه از ساعت 8 صبح تا 11  روی آنتن شبکه سه می ...

«علی زاهدی» تهیه کننده ویتامین سه در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: ویژه برنامه ویتامین سه از ساعت 8 صبح تا 11  روی آنتن شبکه سه می رود.این ویژه برنامه با موضوع و محوریت ولادت هشتمین اختر تابناک ولایت حضرت امام رضا(ع) و با حضور میهمانانی داخلی و خارجی پخش می شود .

این تهیه کننده همچنین اظهار داشت: حاج آقا برمایی مباحثی را در باب آداب صحیح زیارت مطرح می کنند. همچنین استاد محمود فرشچیان از میهمانان ویژه برنامه هستند که در مورد آثارشان توضیحاتی خواهند داد. ارتباط تلفنی با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه خواهیم داشت به دلیل اینکه ایشان خادم امام رضا (ع) هستند و در مشهد مقدس حضور دارند.خانم سامره علی‌نژاد مادری که قاتل فرزندش را پای چوبه دار می‌بخشد.

وی ادامه داد: خانم مریم فاضلی (ورونیکا) بانوی تازه مسلمان شده آلمانی که ایشان هم ارادت خاصی به امام هشتم دارند.آقای مهران غفوریان و مادر ایشان در برنامه حضور خواهند داشت و در مورد زیارت امام هشتم خاطراتی را بیان می کنند. آقای محمود ایرانی که تقلید صدا انجام می دهند و امین رستمی، خواننده نیز در این برنامه به اجرای تعدادی از آثارشان خواهند پرداخت.

ویتامین سه مجله‌ای تصویری با ریتم تند است که شامل بخش‌های نمایشی و گزارشی مختلفی است. اجرا و گفت‌وگو با مهمانان مرد را علی مرادی بر عهده دارد و مژده خنجری گفت‌وگو با مهمانان خانم را انجام می‌دهد. ضمن اینکه هر روز سه خبرنگار بخش‌های مختلف این مجله را ورق می‌زنند.

این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما است که هر روز از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح به روی آنتن شبکه می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار