امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109194
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با آغاز سفر استانی هیأت دولت در استان خراسان رضوی، ستاد رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با آغاز سفر استانی هیأت دولت در استان خراسان رضوی، ستاد رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مردمی نیز در این استان آغاز به کار کرده است.

این سامانه که در قالب سامد به فعالیت می‌پردازد از روز جمعه کار خود را آغاز کرده و در پی حضور رئیس‌جمهور در استان به جمع‌آوری درخواست‌ها و همچنین شکایات مردمی خواهد پرداخت.

بخشی از این درخواست‌ها در قالب پیام‌های صوتی به سامانه صوتی سامد ارسال و بخش اعظم آن نیز توسط نامه‌های مردمی به دولت انتقال می‌یابد.

*بررسی نامه‌ها در استان

پس از جمع‌آوری نامه‌های مردمی، این نامه‌ها در واحد مستقر در استان جداسازی، طبقه‌بندی و شماره‌گذاری می‌شوند و سپس برای ارسال و اقدام به واحدهای مربوطه ارجاع می‌شوند؛ بخش اعظم درخواست‌ها که به وسیله دستگاه‌های استانی قابلیت اجراشدن دارند به دستگاه‌های استان ارجاع می‌شوند تا نسبت به اجرای آنها رسیدگی به عمل آید.

وظیفه نظارت بر نحوه رسیدگی به این نامه‌ها نیز برعهده بازرسی استان است.

*نامه‌هایی که به تهران ارسال می‌شود

از سوی دیگر بخش دیگری از نامه‌ها که شامل ابراز احساسات و یا درخواست از شخص رئیس‌جمهور و یا شکایت از نحوه خدمت‌رسانی دستگاه‌های دولتی است به طور مستقیم به تهران ارجاع شده و مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

درنهایت پس از طی شدن فرایند رسیدگی، نتیجه به صورت مستقیم به ارائه‌دهنده نامه گزارش خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها