امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109199
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 64
پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به شایعات مطرح شده در خصوص فضای آینده شورای شهر تهران و غلبه مواضع سیاسی بر موضوعات اجتماعی،  ...

پرویز سروری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به شایعات مطرح شده در خصوص فضای آینده شورای شهر تهران و غلبه مواضع سیاسی بر موضوعات اجتماعی،  اظهار داشت:‌ قطعا نمایندگان مردم در شورای شهر بسیار معقول‌تر و حرفه‌ای‌تر از مباحثی است که این روزها مطرح می‌شود.

وی تصریح کرد: تغییرات انجام شده در هئیت رئیسه شورای بر اساسا قانون بوده و شاهد هستیم که اعضاء به رای یکدیگر احترام می گذارند چرا که اعضاء شورای بر این موضوع واقف هستند چناچنه بخواهند به سمت تمایلات سیاسی گام بردارند از طرف مردم منفور می‌شوند.

سروری در خصوص مدیریت یکساله مسجد جامعی در شورای شهر، گفت: خوشبختانه همکاری خوبی فی‌مابین رئیس سابق شورای شهر و اعضا بود ضمن اینکه یکی از نکات بارز مسجد جامعی اخلاق وی در حوزه مدیریتی بود.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران، تصریح کرد:‌ امیدواریم در دوره جدید نیز دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا در شورای شهر با یکدیگر همکاری داشته باشند و همانند یک سال گذشته در تصویب طرح‌ها و لوایح همکاری مطلوبی را داشته باشند.

وی در پایان گفت: چنانچه دو طیف شورا نسبت به موضوعات سیاسی دامن بزنند، قطعا آفت‌های جدی این دو طیف را در بر خواهد گرفت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار