امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109216
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 41
میکائیل دیانی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهارداشت:

میکائیل دیانی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهارداشت: آمریکا و چند کشور استکباری در چند دهه اخیر تمرکز خود را در اسلام‌هراسی در جهان گذاشته‌اند و در این راه چند راهبرد متفاوت داشته‌اند.

وی افزود: یکی از این راهبردها ایجاد سازمان‌های انحرافی است که خود مسلمانان نیز آنها را قبول نداشتند از جمله سازمان‌های وهابی، بهایی و غیره.

این فعال دانشجویی تصریح‌کرد: راهبرد دیگری که آمریکا برای اسلام‌هراسی در جهان در پیش گرفته و از ابزار رسانه‌ای نیز استفاده کرده است القای خشونت‌طلبی اسلام و مسلمانان است که فیلم‌های هالیوودی بسیاری نیز در این راستا ساخته شده است.

دیانی با اشاره به راهبرد سوم آمریکا در خصوص اسلام‌هراسی در جهان گفت: راهبرد سوم تاسیس جریانات خشونت‌طلب است که خود آمریکایی‌ها آن را پروبال داده‌اند که ما پیش از این القاعده و طالبان را شاهد بودیم که از سوی آمریکایی‌ها تاسیس و بعدها تهدیدی علیه آمریکا شد و امروز نیز شاهد شکل‌گیری داعش توسط آمریکا هستیم.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل کشور در ادامه گفت: تاسیس گروه تروریستی داعش توسط آمریکا برای همگان آشکار است حال نیز همین آمریکا که این گروه را به وجود آورده به دنبال تشکیل کمیته‌ای است تا جلوی داعش را بگیرد تا مضرات این گروه برای خود آمریکا کمتر شود.

دیانی در پایان خاطرنشان کرد: ما باید با اصل جریان داعش‌ساز مبارزه کنیم که خود آمریکایی‌ها هستند، داعش و امثال این گروه تروریستی امروز از کنترل آمریکایی‌ها خارج شدند و نقش جمهوری اسلامی در کنترل و از بین بردن این گروه کاملا آشکار است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها