امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109226
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 14
مهدی خواجه وند در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اینکه چرا هر گاه پرسپولیس بازنده می شود شمار زیادی شایعه در ...

مهدی خواجه وند در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد اینکه چرا هر گاه پرسپولیس بازنده می شود شمار زیادی شایعه در خصوص برکناری دایی و اختلاف درهیات مدیره بابت ماندن یا رفتن دایی مطرح می شود اظهار داشت: ما سعی داریم که به تیم آرامش دهیم و طبیعی است که بعد از باخت استرس ایجاد می شود و همه این حرف هایی که مطرح می شود ناشی از تحت فشار بودن است.

وی در خصوص اینکه گفته می شود علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تماس شبانه با دایی داشته تا از وی حمایت کند، گفت: من یک سوالی می پرسم چه دلیلی دارد که رحیمی تماس شبانه بگیرد؟ آیا رحیمی صبح نمی تواند با دایی صحبت کند؟ مسلم است که باخت حاشیه ایجاد می کند و وقتی تیم می برد خیلی از حاشیه ها خنثی می شود. این اخباری هم که منتشر شده غیر واقع است.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا این درست است که در هیات مدیره بابت ماندن یا رفتن علی دایی اختلاف نظر است، عنوان کرد: اختلاف نظر در هر هیات مدیره ای وجود دارد اما در مورد علی دایی کل هیات مدیره اعتقاد به حمایت از علی دایی دارند و اصلا چیز دیگری در خروجی هیات مدیره نیست. می شود به من بگویید کدام عضو هیات مدیره صحبتی غیر از این انجام داده است؟  به نظر شما می شود به طور کلی جلوی همه این حواشی و اخبار غیر واقعی را گرفت؟ اصولا این جذابیت پرسپولیس است که حاشیه دارد. این مسائل نشان می دهد که پرسپولیس چه تیم بزرگ و بی نظیری است که این طور در چشم است. این امتیاز پرسپولیس است که یک اسپانسر پا جلو می گذارد چون می داند این تیم همیشه در چشم است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکل اسپانسر پرسپولیس با این باشگاه حل شده یا خیر اظهار داشت: وقتی قراردادی یک ساله بسته می شود طبیعی است که تا اجرایی شدن مفاد قرارداد حرف‌هایی ایجاد شود اما ما مشکل خاصی با اسپانسر نداریم. بازیکنان پرسپولیس بابت فصل جدید پول دریافت کرده اند و تعدادی از بازیکنان هم از فصل گذشته پول طلب داشته اند که در مدیریت جدید بخشی از این پول داده شده است.

وی در مورد اینکه گفته می شود به دلیل نتایج پرسپولیس اسپانسر حاضر به همکاری نیست، گفت: اصلا نتایج پرسپولیس ربطی به قرارداد اسپانسر با باشگاه ندارد.

خواجه وند در ارتباط با وضعیت حسین ماهینی که گفته می شود کارت پایان خدمت او باطل اعلام شده گفت: تاکنون که چیزی به صورت رسمی به باشگاه پرسپولیس ابلاغ نشده است و او مشکلی برای بازی ندارد.

وی همچنین در خصوص مهرداد پولادی و بحث های تکراری در مورد این بازیکن و اینکه چرا باشگاه پرسپولیس از این بازیکن شکایت نمی کند، اظهار داشت: ما به دلایل مختلف تصمیم به شکایت نگرفتیم و خیلی مسائل را در نظر گرفتیم. ما وظیفه خودمان را انجام می دهیم. به هر حال پولادی برای تیم ملی و پرسپولیس زحمت کشیده و خودمان این مسائل را در نظر می گیریم اما از سویی مدیریت زمان هم برای ما مهم است و نمی خواهیم بیش از این زمان را از دست بدهیم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با برطرف شدن مسئله پولادی فکر می کند او بتواند کارآیی لازم را برای تیم داشته باشد، گفت: ما اول باید حقانیت باشگاه را بابت قراردادی که با او داریم ثابت کنیم و سپس به مسئله بعدی برسیم. حرف ما این است که حتی اگر قرارداد او با پرسپولیس مفادی هم داشته نباید کار به اینجا می رسید و او اینگونه رفتار می کرد. من فکر می کنم به پولادی باید مشاوره بهتری می دادند. من نمی دانم از چه کسانی مشاوره گرفته اما مسئله این قدر سخت و پیچیده نبود که اکنون به اینجا رسیده است.

خواجه وند در ارتباط با اینکه امروز سالروز بازی استقلال و پرسپولیس است که با نتیجه 6 بر صفر به سود سرخ‌پوشان به پایان رسید گفت: من برای رقیب خود استقلال احترام قائلم و امیدوارم که پرسپولیس هر چه زودتر به شرایط ایده آل برسد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها