امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109227
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 23
حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود تصمیم بر این شده که واحدهای مسکن مهر ...

حسن ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود تصمیم بر این شده که واحدهای مسکن مهر بدون آب و برق به درخواست خود متقاضیان به آنها واگذار شود و آنها خود به دنبال تأمین خدمات زیربنایی بروند، افزود: تا این لحظه حتی یک واحد مسکونی مهر بدون آب، برق، گاز به متقاضیان واگذار نشده است و این موضوع اصلا صحت ندارد.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر دستوری در این خصوص صادر شود آیا این کار را انجام می‌دهید، اظهار داشت: اگر چنانچه دستوری از مراجع ذیصلاح به دست ما برسد آیا ما می‌توانیم انجام ندهیم.

ولی‌پور تأکید کرد: ما دنبال تکمیل خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر هستیم تا واگذاری‌ها به طور کامل با تأمین آب، برق و گاز انجام شود.

*روزانه تقاضای زیادی برای تحویل مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی به دست ما می رسد

مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: روزانه تقاضاهای زیادی از سوی متقاضیان مسکن مهر به دست ما می‌رسد که نشان می‌دهد متقاضیان دوست دارند واحد خود را تحویل بگیرند و خود به دنبال تامین آب، برق و گاز بروند.

ولی‌پور تصریح کرد: ما این موارد را به مراجع ذیربط و مقامات بالا منعکس می‌کنیم اما هنوز دستوری مبنی بر اینکه واحدهای مسکن مهر بدون خدمات زیربنایی به متقاضیان تحویل شود به ما نرسیده ما ملزم به تأمین خدمات زیربنایی واحدهای مسکن مهر هستیم.

وی ادامه داد: به هر حال ما ملزم به تکمیل خدمات زیربنایی و تحویل واحدهای مسکن مهر هستیم.

*تحویل روزانه مسکن مهر در پردیس

ولی‌پور در پاسخ به این سؤال که وضعیت تحویل واحدهای مسکن مهر شهر پردیس به چه شکلی است، گفت: در حال حاضر تحویل واحدهای مسکن مهر در شهر پردیس روزانه انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،چندی پیش بلگوری یکی از اعضای هیأت مدیره بانک مسکن اعلام کرده بود در صورت تمایل متقاضیان، واحدهای مسکونی مهر را بدون امکانات تحویل می‌دهیم.

در اوایل روی کار آمدن دولت یازدهم، آخوندی وزیر راه و شهرسازی و نریمان مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید دستوری  صادر کردند که هیچ یک از واحدهای مسکونی مهر نباید بدون آب، برق و گاز تحویل متقاضیان شود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها