امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109234
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 19
سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

سیدحسین نقوی نماینده مردم ورامین و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; < /a>، با اشاره به ادعای آمریکا مبنی بر مبارزه با داعش در عراق و سوریه، اظهار داشت: گروهک تروریستی داعش محصول مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان در این منطقه است و در این موضوع تردیدی نیست و شکی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ادعای آمریکا مبنی بر مبارزه با داعش یک دروغ است، گفت: تا زمانی که خطر متوجه خود آمریکایی‌ها نشده بود، آنان هیچ اقدامی برای مبارزه با این گروهک تروریستی در این منطقه انجام نمی‌دادند هرچند هم‌اکنون که خطر متوجه آنها نیز شده، اقدامی انجام نخواهند داد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه با تاکید بر اینکه آمریکا با ادعای مبارزه با گروهک داعش به دنبال ژست سیاسی و نظامی است و می‌خواهد با این روش پاسخگوی افکار عمومی ملت خودش باشد، تصریح کرد: آمریکا هیچ‌زمان برای مبارزه با گروهک تروریستی داعش اقدام جدی و عملی انجام نداده است و تنها برای ژست‌های حقوق بشری، چنین ادعاهایی را مطرح می‌کند.

نقوی یادآور شد: باید بدانیم ادعای آمریکایی‌ها برای مبارزه با گروهک داعش نیز واقعی نیست و یک دروغ است و این ادعا هم فقط یک ژست سیاسی و نظامی است که توسط دولت این کشور برای پاسخگویی به افکار عمومی گرفته شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

آخرین اخبار
پربازدید ها