امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109235
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 38
«فضل الرحمان اوریا» سخنگوی ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله، در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل با اظهار نارضایتی از روند

«فضل الرحمان اوریا» سخنگوی ستاد انتخاباتی عبدالله عبدالله، در گفت‎وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل با اظهار نارضایتی از روند مذاکرات سیاسی، اظهار داشت: مذاکرات سیاسی بین 2 تیم انتخاباتی به نقطه ناامید کننده رسیده و تیم اصلاحات و همگرایی در آستانه اتخاذ و اعلام تصمیم نهایی خویش قرار گرفته است.

وی افزود: چنانچه تغییرات جدی و انعطاف اساسی در مواضع تیم رقیب ایجاد نشود، زمانی برای انتظار بیشتر باقی نمانده و تیم اصلاحات و همگرایی در آینده نزدیک تصمیم نهایی خود را به مردم اعلام می‌کند.

اوریا احتمال اعلام دولت موازی از سوی تیم اصلاحات و همگرایی را به طور قاطع رد و اظهار داشت: خبر احتمال اعلام دولت موازی توسط تیم اصلاحات که امروز منتشر شده بی‌اساس است و چنین تصمیمی از سوی این تیم اتخاذ نشده است.

این درحالی است که تیم تحول و تداوم، تیم عبدالله را به طرح خواسته‌های فراقانونی از جمله اینکه رئیس اجرایی رئیس کابینه هم باید باشد، متهم کرده و خواستار کوتاه‌آمدن تیم رقیب از این خواسته‌ها شده است.
انتهای پیام/.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار