امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109251
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  مشترکان همراه اول با اختلال‌های شدیدی در تماس‌های وروردی و خروجی تلفن همراه خود مواجه شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،  مشترکان همراه اول با اختلال‌های شدیدی در تماس‌های وروردی و خروجی تلفن همراه خود مواجه شده‌اند.

بیشترین گلایه‌ای که مشترکان در نقاط مختلف  تهران از این اختلال داشته‌اند برقراری تماس بدون صوت است که امروز این اختلال تشدید شده است؛ در عین حال در هنگام تماس خروجی پیش از آنکه ارتباطی با مقصد برقرار شود،  ارتباط اشتباهی وصل می‌شود.

گرچه گفته می‌شود تغییر سیستم‌ها  به 3G علت اصلی بروز این اختلال‌هاست اما مشترکانی که برای رهایی از این اختلال‌های اخیر صرفا از شبکه 2G استفاده می‌کنند هم با این مشکل مواجه بوده‌اند.

در روزهای اخیر وزیر ارتباطات  بروز این اختلال‌ها را قابل پیش‌بینی دانسته و گفته بود:  در زمانی که پروانه ارائه نسل سوم ارتباطی به این اپراتورها داده شد، به صورت علنی اعلام کردند که با توجه به این‌که در کل کشور یک سیستم بزرگ در حال جایگزینی سیستم قدیمی است مردم باید برخی مشکلات را در این زمینه تحمل کنند.

واعظی با بیان این‌که در هر شهری که نسل سوم ارتباطی ارائه می‌شود، لازم است سیستم‌های اینترنتی تغییر کند، افزود: تغییر سیستم‌ها باعث به وجود آمدن اختلالاتی می‌شود با این حال مردم باید بدانند که این اختلالات موقت است و برای اصلاح و ارتقاء اینترنت به نسل سوم ضروری است.

بر اساس این گزارش مشخص نیست که این اختلال‌ها تا چه زمانی ادامه  خواهد داشت و هنوز در این زمینه از سوی اپراتور اطلاع‌رسانی ‌صورت نگرفته است.
انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها