امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109255
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 23
محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد تحرکات اخیر آمریکا و ...

محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد تحرکات اخیر آمریکا و غرب برای مقابله با توسعه‌طلبی و نابودی داعش گفت: غربی‌ها دیر به این موضوع رسیدند که دست پرورده‌شان مشکلاتی برایشان ایجاد خواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه غرب، اعتقادی به مقابله با داعش ندارد، اظهار کرد: مبنای غرب ایجاد بحران و تزلزل در جهان اسلام است و اکنون نیز صرفاً به این خاطر که منافع‌شان در کردستان عراق به خطر افتاده به فکر سرکوب داعش افتادند.

جوکار مقابله تاکتیکی با داعش را قابل قبول ندانست و گفت: باید با تشکیل کمیته حقیقت‌یاب، گذشته داعش و ریشه‌های شکل‌گیری آن بررسی شده و مشخص شود چه کسانی عامل پر و بال گرفتن داعش و حامی مالی این گروهک تروریستی برای جذب نیرو بوده و به تسلیح آن پرداختند.

وی با اشاره به لزوم ثبت و ضبط شدن همه مدارک مربوط به روند شکل‌گیری و رشد داعش و نیز چگونگی پیشروی آنها در سوریه و عراق، گفت: ‌آیندگان باید حامیان و پشتیبانان حقیقی داعش را بشناسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شعار مبارزه با تروریسم امروز به یک شعار دهان پرکن برای غرب تبدیل شده در حالی که ما مدت‌ها قبل نسبت به خطر داعش هشدار داده و پیش‌بینی کرده بودیم که روزی این مولود، دامان خود غرب را خواهد گرفت.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها