امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109257
تاریخ انتشار: ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۸
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پرونده هواپیمای آنتونوف 140 گفت: این پرونده در ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پرونده هواپیمای آنتونوف 140 گفت: این پرونده در مرحله تکمیل شدن است و جعبه سیاه در حضور نمایندگان کشور سازنده بازخوانی شده است.

وی افزود: تلاش داریم تا ماه آینده نتیجه نهایی را اعلام کنیم.

وی در خصوص نظارت بر باشگاه‌های ورزشی گفت: بازرسی‌های ما به صورت مستمر ادامه دارد و تخلفات زیادی را در این باشگاه‌ها داریم.

سراج با اشاره به فساد در فوتبال گفت:‌ ما در فوتبال بازرسی مستمر داریم و خوشبختانه با وزیر ورزش هماهنگی کامل صورت گرفته است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد:‌ از آنجایی که نتایج محرمانه است نمی‌توانیم اعلام کنیم و در صورتی که افراد به صورت قطعی محروم شوند اسامی آنها اعلام می‌شود.

وی در مورد پرونده بورسیه‌های غیرقانونی اظهار داشت: پرونده تکمیل شده و نتیجه را آنجا می‌فرستیم که باید ارسال شود چرا که رسیدگی به این پرونده در بخشی از آن در صلاحیت دیوان عدالت، بخشی در صلاحیت دیوان محاسبات و برخی در صلاحیت دادگاه کیفری است.

سراج در خصوص فردی که در رابطه با پرونده مه آفرید در دبی دستگیر شده بود،‌گفت:‌ رسیدگی ادامه دارد اما هنوز کیفرخواستی صادر نشده است.

وی همچنین در خصوص اموال مهرگان خسروی گفت: اموال مصادره شده در مزایده است و به فروش می رسد.

وی ادامه داد: اخیرا وزیر اقتصاد اعلام کرده که مهرگان 3300 میلیون تومان فقط به بانک ملی بدهکار است.

سراج در پاسخ به این سوال که آیا رسیدگی به سه پرونده سه بانک متخلف از دستور کار شما خارج شده یا خیر، گفت:‌ این موضوع صحت ندارد و این سه بانک توسط کسی دیگری غیر از خود من محاکمه نمی شوند اما منتظر یکسری اقدامات هستیم.

سراج با اشاره به پرونده خاوری گفت: اگر خاوری نیاید او را می آوریم، از آنجایی که هنگام فرار وکیل داشته دادگاه حضوری برگزار می‌شود.

خبرنگاری پرسید جهرمی ادعا کرده که قوه قضائیه اتهام وی را به او نگفته است که سراج در پاسخ او گفت مگر می شود بدون تفهیم اتهام کیفرخواست صادر کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها