امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109294
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد بازگشت اصولگرایان به ...

حسین نجابت نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد بازگشت اصولگرایان به کرسی ریاست شورای شهر تهران گفت: به نظر من در این انتخابات کرسی ریاست به نامزد اصلح رسید.

وی با اشاره به شخصیت مبرز و والای احمد مسجدجامعی اظهار کرد: کار شورا سابقه و تجربه‌ای از نوع آنچه آقای چمران دارد می‌طلبد و در حالی که اکثریت شورای شهر نیز با اصولگرایان است انتخاب آقای چمران با توجه به ویژگی ذکر شده طبیعی است.

نجابت با یادآوری فقدان فضای همدلی و وحدت و عدم اهتمام به ضرورت یکدلی میان اصولگرایان در انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخاب رئیس شورای شهر در دوره گذشته گفت: به نظر من با انتخاب آقای چمران کار بر روی پایه خودش برگشته است و رئیس جدید هم در حوزه عمرانی و هم در حوزه مدیریت شهری تجربه‌های گرانبهایی دارد.

وی به استیضاح وزیر سابق علوم در مجلس نهم اشاره کرد و افزود: در این مقطع نیز زمانی که اصولگرایان با هم هماهنگ شدند رای قابل قبولی از سوی مجلس به برکناری وزیر علوم داده شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصولگرایان در کل کشور از مقبولیت خوبی برخوردار هستند گفت: شرط استفاده از این مقبولیت حفظ اتحاد است که اگر از آن خوب بهره‌برداری شود می‌تواند اصولگرایان را در انتخابات آینده نیز موفق گرداند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها