امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۲۲:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109301
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره وظایف و رسالت‌های ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره وظایف و رسالت‌های شورای شهر تهران در دوره مدیریت جدید در یک سال آینده گفت: مردم خواهان تغییر در مدیریت شورای شهر تهران بودند، زیرا در یک سال گذشته نوعی نارضایتی از مدیریت اصلاح‌طلبان بر شهر حاکم بود.

وی با ابراز خرسندی از اینکه نمایندگان مردم تهران در شورای شهر به خواست مردم مبنی بر تغییر در رأس مدیریت شورای شهر احترام گذاشتند، خاطرنشان کرد: در این تغییر، شخصیت توانمندی مثل آقای چمران، کرسی ریاست را در دست گرفت و ریاست شورای شهر دوباره به اصولگرایان واگذار شد.

سلیمانی این واگذاری را موجب افزایش مسئولیت اعضای اصولگرای شورای شهر خواند و گفت: انتظار از شورا نظارت بیشتر بر امور شهری و شهرداری و ارزیابی دقیق‌تر مدیران و معاونان میانی شهرداری تهران است.

وی از حضور مرتب و منظم در مناطق گوناگون شهر تهران به عنوان انتظار دیگر مردم از مدیریت جدید نام برد و اظهار کرد:‌ مردم تهران انتظار دارند نمایندگان خود را در شورا بیشتر ببینند و دسترسی‌شان به اعضای شورا افزایش یابد.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: همانگونه که مشی و مرام اصولگرایی اقتضا می‌کند اعضای شورای شهر باید بکوشند همه وقت خود را به مردم اختصاص دهند و انتظار این است که مدیریت جدید بیش از گذشته خود را وقف مردم کنند و رسالت اصلی خود را قربانی کارهای حاشیه‌ای نکنند.

وی به ضرورت اصلاح قوانین و یا تصویب بندهای جدیدی از قانون شورا برای از پیش پا برداشتن موانع به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به مردم سخن گفت و خاطرنشان کرد: اگر نارسایی‌ها و محدودیت‌هایی پیش پای شورای شهر و یا مدیریت شهری است، باید برداشته شود تا نظارت حداکثری از مدیریت شهری حاصل شود.

سلیمانی در مورد شفاف‌سازی منابع مالی شهرداری تهران به عنوان دیگر انتظار مردم از رئیس جدید شورا گفت: مردم نسبت به بعضی‌ مدیران میانی در شهرداری نگرانی‌هایی دارند؛ مثلا شنیده می‌شود در یکی از مناطق تهران فرزند یکی از معاونان «دکان و دستگاهی» برای خود باز کرده و به مردم فشار می‌آورد.

نماینده مردم تهران گفت: اعضای شورا باید به این مسائل رسیدگی کرده و نگرانی مردم را رفع کنند و در صورتی که این شایعات صحت دارد با آن برخورد کنند، اگر هم حقیقت ندارد شجاعانه اعلام کنند که بررسی ما حکایت از کذب بودن این شایعه دارد.

نماینده مردم تهران در شورای شهر در پایان گفت: مدیران و اعضای شورای شهر به‌ویژه اصولگرایان در مسیر خدمت بدون منت به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها