امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109306
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
روبرت بگلریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: موضوع نحوه بررسی واگذاری سهام عدالت باید در یک جلسه غیرعلنی مورد بررسی قرار گیرد ...

روبرت بگلریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: موضوع نحوه بررسی واگذاری سهام عدالت باید در یک جلسه غیرعلنی مورد بررسی قرار گیرد تا زوایای تاریک آن برای نمایندگان روشن شود.

وی اظهار کرد: شاید پس از ارائه این گزارش لازم باشد تا مجلس شورای اسلامی طرح تحقیق و تفحص از گذشته سهام عدالت و تعیین راهبردهای آینده این سهام را در دستور کار خود قرار دهد.

نماینده مردم ارامنه جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برگه‌های موجود سهام عدالت که در دست مردم است برای آنها توقع ایجاد کرده و بخشی از مردم از این برگه‌ها سود هم دریافت کرده‌اند و نمی‌توان به صورت آنی گفت این سهام فاقد اعتبار است.

بگلریان ضمن درخواست از رئیس سازمان خصوصی‌سازی مبنی بر ارائه گزارش در این زمینه خاطر نشان کرد: با عملیاتی شدن دو طرح حمایت از تولید و تنظیم بخشی از مقررات مالی درست می‌توان بودجه سال آینده را شفاف‌تر کرد.

نماینده مردم ارامنه جنوب کشور ادامه داد: دولت اگر تصمیم دارد با تنظیم بودجه انبساطی تکالیفی را برای بانک‌ها و نهادهای مختلف ایجاد کند، مشکلات زیادی ایجاد می‌شود که باید بودجه سال‌های آینده ایران بر روی تأمین هزینه‌های جاری کشور تمرکز کند و حد و مرز مشخصی نیز از هزینه‌های عمرانی دولت ارائه شود.

وی ضمن تأکید بر لزوم اصلاح ساختاری در مسائل مالی افزود: با حذف احکام دائمی در بودجه مقدمات خوبی برای بودجه‌ریزی سال‌های آینده فراهم می‌شود و ساختار بودجه عملیاتی فراهم می‌شود.

به گزارش فارس از اصفهان، پیش از این رئیس سازمان خصوصی‌سازی عنوان کرده بود برگه‌های سهام عدالت فعلاً فاقد اعتبار است و در سهام عدالت برخی از شرکت‌ها قیمت‌گذاری شده که اصلاً وجود خارجی ندارند و یا هنوز تأسیس نشده‌اند.

انتهای پیام/63031/س30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها