امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109322
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی بانک معاون سرپرست کل نهاد ریاست جمهوری در جریان سفر به استان مشهد از سایت شرکت ایران ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مرتضی بانک معاون سرپرست کل نهاد ریاست جمهوری در جریان سفر به استان مشهد از سایت شرکت ایران خودرو خراسان بازدید کرد.

وی در جریان بازدید از سایت ایران‌خودرو ضمن قدردانی از مدیران و کارکنان این مجموعه بزرگ اظهارداشت: شرکت ایران خودرو یکی از پرتلاش‌ترین مجموعه‌های تولیدی و صنعتی کشور است.

بانک افزود: باید به این امر توجه کنیم رضایت مشتریان یک سرمایه عظیم برای شرکت‌های خودروساز است که باید با بهبود شاخص‌ها، این سرمایه حفظ شود و کیفیت محصولات را ارتقا دهیم.

معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری با تاکید بر حمایت دولت از مجموعه خودروساز‌ها تصریح کرد: خودرو‌سازها با افزایش تولیدات باید به سمت کاهش قیمت‌ها حرکت کنند.

در این بازدید زاهدی‌فرد مدیر‌عامل سایت ایران خودرو خراسان ضمن تشکر از حضور بانک و مدیران ارشد نهاد ریاست جمهوری در تشریح فعالیت‌های این سایت توضیحاتی در خصوص چگونگی تولیدات این مجموعه داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها