امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109335
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان گفت: بر اساس یکی از راهبردهای کلان سند ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان گفت: بر اساس یکی از راهبردهای کلان سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر ارتقای کیفیت فرایند تعلیم و تربیت بر اساس استفاده هوشمندانه از فناوری های نوین، پایگاه آموزشی وزارت آموزش و پرورش با هدف اطلاع‌رسانی به دانش‌آموزان، معلمان و مدیران مدارس در خصوص مطالب و منابع مورد نیازشان راه اندازی شد.

وی افزود: در حال حاضر برای دستیابی به این راهبرد کلان سند تحول، تولیدات آموزش و پرورش و آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ریزی را مبتنی بر این نوع فناوری‌ها به روز کردیم.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش و پرورش درباره تجاری سازی تولیدات علمی نیز اظهار کرد: در حال حاضر اقدامات خاصی صورت نگرفته است ولی در گام اول در ارتباط با حوزه برنامه‌ریزی و تألیف کتاب‌های فنی‌وحرفه‌ای که ناظر به نیازهای بازار کار و متعاقب با استانداردهای بازار کار است، دانشی را ارائه می کنیم که بتواند برای مخاطبان خود تولید ثروت و درآمدزایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: انجام پژوهش‌هایی که مورد نیاز جامعه علمی کشور است و همچنین نرم افزارهایی که ثروت، تجاری سازی و صنعت تولید می‌کند از جمله برنامه‌های ما در این زمینه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان خاطرنشان کرد: در کتاب‌های جدید تألیف پایه چهارم و هشتم امسال بر اساس برنامه های درسی ملی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اصلاحاتی صورت گرفته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها