امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109340
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، محمد دامادی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح آنژیوگرافی دوم بیمارستان فاطمه زهرا(س) ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شهرستان ساری، محمد دامادی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح آنژیوگرافی دوم بیمارستان فاطمه زهرا(س) شهرستان ساری اظهار داشت: برای توسعه مراکز درمانی نیاز به تلاش بیشتر داریم.

وی تصریح کرد: اهمیت حوزه درمان برای همه روشن است و مشکلات زیادی در تامین منابع درمان داریم ولی با وجود همه مشکلات مجلس در سال جاری اعتبار خوبی در اختیار بهداشت و درمان قرار داد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در وزارت بهداشت، خاطرنشان کرد: با اجرای این فشار بر پرسنل بیمارستانی و درمانی افزایش زیاد شد و برای رفع این مشکل صحبت‌های با مسئولان وزارت بهداشت انجام شد.

این مسئول گفت: طرح نظام سلامت همه فشار را بر روی پرسنل به وجود آورد و برای اجرای عدالت نیاز است که نسبت به افزایش پرسنل بیمارستانی نیز تدابیری اندیشیده شود.

وی با اشاره به منابعی که دولت در اختیار نمایندگان قرار داد، افزود: این اعتبار در دو بخش قابل هزینه بود.

دامادی ادامه داد: امکان هزینه‌کرد این اعتبار در بخش طرح هادی و نیز هزینه برای توسعه بیمارستانی وجود داشت.

این مسئول اضافه کرد: چه اشکالی وجود داشت که نمایندگان استان بخشی از اعتبار در اختیار خودشان را برای توسعه بیمارستان قلب ساری که مورد استفاده همه مردم استان است هزینه می‌کردند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: به سهم خودم یک میلیارد تومان به این بخش اختصاص دادم.

وی یکی از موارد توسعه بیمارستان در مرکز استان مازندران را پیگیری برای احداث بیمارستان هزار تختخوابی در زمین 100 هکتاری دانشگاه علوم پزشکی مازندران عنوان کرد و گفت: پیگیری برای اجرای این طرح در برنامه کاری مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/86004/س30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها