امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109352
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین هاشمی در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بازرسی استان تهران اظهار داشت: ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین هاشمی در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید بازرسی استان تهران اظهار داشت: سیاستی که ما در استانداری پیش گرفته‌ایم پیش‌بینی و پیشگیری است و مدیریت امروز هم این مسئله را می‌پذیرد.

وی با اشاره به اینکه نظارت به هیچ‌عنوان مچ‌گیری نیست گفت: هدف از نظارت و بازرسی تلاش برای سالم‌سازی محیط‌های اداری است.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه ما در بحث تخلفات با کسی شوخی نداریم گفت: در یک سال اخیر با مسئولانی برخورد داشتیم که علی‌رغم هشدارها به تخلف خود در استانداری ادامه دادند و ما هم با آنها برخورد کردیم.

هاشمی تصریح کرد: ما نمی‌توانیم در دولتی که شعار قانونمداری دارد و آن را به عنوان یک اصل مطرح کرده از قانون سرپیچی کنیم.

وی با تاکید بر اینکه تهران پیشانی نظام است گفت: ما هرچقدر در پایتخت عملکرد موفق‌تری داشته باشیم به افتخارات نظام افزوده‌ایم بنابراین اگر تهران به عنوان پیشتاز دیگر استان‌ها در این مسیر باشد ما گام‌های بلندتری را برداشته‌ایم.

وی ضمن قدردانی از قوه قضائیه، ناجا و دیگر دستگاه‌های ذیربط در بحث زمین‌خواری گفت: ما در این زمینه بیش از 26 هزار تخریب با حکم قضایی داشتیم که بعضی از این تخریب‌ها مربوط به ساختمان‌های میلیاردی بوده اما باز هم معتقدم که عملکردمان ضعیف است.

استاندار تهران در پایان گفت: سالم‌سازی محیط‌های اداری یکی از اولویت‌های ما بوده و امیدواریم هماهنگی و همکاری بیشتری را بین وزارت اطلاعات، دادستانی، استانداری و سازمان بازرسی شاهد باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها