امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109370
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله، مرکز مطالعات فلسطینی «الاسری» تاکید کرد که رژیم صهیونیستی همواره تلاش داشته حقایق و

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله، مرکز مطالعات فلسطینی «الاسری» تاکید کرد که رژیم صهیونیستی همواره تلاش داشته حقایق و عاملان افشای آنها را به خاطر ارتکاب جرایم علیه ملت فلسطین هدف بگیرد و نمود عملی این سیاست در هدف گرفتن خبرنگاران فلسطینی قابل ملاحظه است.

«ریاض الاشقر» سخنگوی این مرکز در بیانیه‌ای مطبوعاتی که نسخه‌ای از آن را در اختیار دفتر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در رام الله قرار داد، اعلام کرد که اشغالگران 12 خبرنگار فلسطینی را به دلیل تلاش برای پوشش جنایات این رژیم علیه ملت فلسطین و انتشار تصاویر و اخبار و گزارش‌های مستقل که افشا کننده ماهیت واقعی این رژیم است، را در زندان‌های خود در بازداشت نگه می‌دارد.

الاشقر تاکید کرد که هدف گرفتن خبرنگاران و دست‌اندرکاران امور رسانه و موسسات و مراکز اطلاع رسانی هیچ‌گاه موجب ساکت شدن صدای آنها نخواهد شد و خبرنگاران فلسطینی همچنان به عنوان یک سرباز در میدان فعالیت کرده و جنایات اشغالگران را افشا خواهند کرد.

وی در این راستا از موسسات و نهادهای رسانه‌ای بین‌المللی و سندیکاهای روزنامه‌نگاران خواست برای آزادی این 12 خبرنگار فلسطینی وارد عمل شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها