امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109377
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وب‌سایت اسرائیلی «گلوبز» یکشنبه گزارش داد، بر اساس نظرسنجی که به سفارش کانال 2 اسرائیل انجام شده، 30 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وب‌سایت اسرائیلی «گلوبز» یکشنبه گزارش داد، بر اساس نظرسنجی که به سفارش کانال 2 اسرائیل انجام شده، 30 درصد اسرائیلی‌ها گفته‌اند، اگر فرصت و امکان مهاجرت داشته باشند، ترک سرزمین‌های اشغالی را با جدیت بررسی می‌کنند.

«الد»، فردی که به مونیخ مهاجرت کرده، درباره وضعیت خود گفت: «در اسرائیل، همیشه فشارهای شدیدی وجود دارد چه به خاطر پرتاب راکت‌ها باشد یا مالیات یا فضای حاکم بر خیابان‌ها.»

بر اساس این گزارش، اسرائیلی‌هایی که به کشورهای اروپایی مهاجرت کرده‌اند، می‌گویند، احساس خوشبختی می‌کنند و دیگر نگران جان خود و بحران اقتصادی نیستند.
رژیم‌صهیونیستی که همواره با بحران جمعیتی روبرو بوده و تلاش کرده است با وارد کردن یهودیان از دیگر نقاط جهان نسبت جمعیتی خود در برابر اعراب را افزایش دهد، به شدت از شکل‌گیری مهاجرت منفی و خروج اتباع خود هراسان است. پاسخ راکتی نیروهای مقاومت و همچنین روند نزولی اقتصادی رژیم‌صهیونیستی از جمله اصلی‌ترین دلایلی است که عمدتا برای خروج جمعیت از فلسطین اشغالی مطرح می‌شود.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار