امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109380
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، «محمد مختار جمعه» وزیر اوقاف فلسطین در اظهاراتی گفت: جنایات داعش سر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فلسطینی «سما»، «محمد مختار جمعه» وزیر اوقاف فلسطین در اظهاراتی گفت: جنایات داعش سر بریدن انسان‌ها با وحشیگری، بی احترامی به اجساد، پرتاب کردن سرها در کنار جسدها و غیره انجام می‌دهد از پیش طراحی شده است و دستان پشت پرده صهیونیستی، قربانیان خود از میان تروریست‌ها را با دقت تمام و با پژوهش‌های روانشناسی انتخاب می‌کنند.

وی سپس به عنوان نمونه به قوم تاتار اشاره کرد که در تاریخ به وحشیگری معروف هستند و جنایت‌های آنان ثبت شده است اما تاریخ به آنها وفا نکرد و نابود شدند.

مختار جمعه سپس افرود: نباید در بررسی پدیده‌های اطرافمان بی تفاوت باشیم و باید بدانیم که خشونت، تخریب، ظلم و تجاوز مسائلی است که باید حل شود.

وی افزود : باید به دنبال راه‌حل‌هایی باشیم تا این پدیده را نیز ریشه‌کن کنیم . تمام سازمان‌ها به ویژه سازمان‌های دینی، علمی، فرهنگی و اجتماعی باید ابعاد این خطر ویرانگر را فاش کنند و کسانی که در پشت پرده آن هستند را رسوا کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار