امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109382
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه «مصری الیوم»، وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در قاهره، با طرح مقابله با گروه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه «مصری الیوم»، وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب در قاهره، با طرح مقابله با گروه تروریستی داعش موافقت کردند.

پیش از این نیز دولت عراق از اتحادیه عرب خواسته بود که برای مقابله با داعش به بغداد کمک کند و بالاخره اتحادیه عرب پس از حدود سه ماه از آغاز عملیات داعش در عراق و همزمان با تحرکات آمریکا برای مقابله با این گروه تروریستی، سکوت را شکست و علیه داعش تصمیماتی را اتخاذ کرد.

نبیل العربی، دبیر کل اتحادیه عرب در نشست امروز وزرای خارجه این اتحادیه گفت: وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه عرب باید تصمیمات شجاعانه‌ای برای مقابله با تروریسم را اتخاذ کنند.

وی در ادامه افزود: تصمیماتی که اتحادیه عرب برای مقابله با داعش اتخاذ می‌کند باید واضع و محکم باشد و باید شامل مبارزه نظامی، سیاسی، فکری، فرهنگی و اقتصادی باشد.

نبیل العربی دبیر کل اتحادیه عرب گفت: باید مکانیزم اتحادیه عرب را فعال کنیم و راه‌کارهایی را برای توافقنامه دفاعی مشترک برای مبارزه با تروریسم بیابیم.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار