امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109384
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سناتور «دایان فینستین» روز یکشنبه از تلاش برای جلب کمک ایران برای همکاری جهت مبارزه با «داعش» در عراق، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سناتور «دایان فینستین» روز یکشنبه از تلاش برای جلب کمک ایران برای همکاری جهت مبارزه با «داعش» در عراق، حمایت کرد.

رئیس کمیته اطلاعات سنای آمریکا که در شبکه سی‌‌ان‌ان صحبت می‌کرد، گفت کمک احتمالی ایران می‌تواند در مبارزه با تروریست‌ها، مفید باشد.
مقامات آمریکایی از دو هفته قبل که داعش با انتشار ویدئویی مدعی کشتن «جیمز فولی» خبرنگار آمریکایی شد، بحث احتمال گسترش دامنه حملات به داخل سوریه را مطرح کرده‌اند. رسانه‌های غربی نیز گمانه‌زنی‌هایی را از احتمال تلاش آمریکا برای جلب حمایت ایران در مبارزه با داعش، مطرح کرده‌اند.
عضو ارشد دموکرات‌های سنا در ادامه مصاحبه با دفاع از عملکرد «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا برای مقابله با داعش، گفت اوباما اکنون در فاز تهاجمی است.
اظهارات اخیر اوباما که گفته بود هنوز راهبردی برای مقابله با داعش در عراق ندارد، موجب بروز انتقادات گسترده‌ای از وی شد. رئیس‌جمهور آمریکا قرار است روز چهارشنبه پس از مشورت با سران کنگره، راهبرد خود برای رویارویی با تروریست‌ها را اعلام کند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار