امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109396
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه المیادین، سخنگوی وزارت کشور یمن با اشاره به تظاهرات مسالمت‌آمیز امروز مردم یمن و بسته شدن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از شبکه المیادین، سخنگوی وزارت کشور یمن با اشاره به تظاهرات مسالمت‌آمیز امروز مردم یمن و بسته شدن جاده فرودگاه در شمال صنعا اعلام کرد که معترضان حق انسداد خیابان‌ها را ندارند.

در پی تظاهرات امروز مردم یمن در صنعا و بسته شدن جاده فرودگاه، نظامیان یمنی به سمت تظاهرات‌کنندگان یورش بُردند.

معترضان یمنی در تظاهرات امروز خود برخی از خیابان‌های اصلی شهر صنعا از جمله خیابان منتهی به فرودگاه را مسدود کردند.

در همین ارتباط، شبکه المیادین گزارش داد که در حمله امروز نظامیان یمنی به تظاهرات کنندگان در نزدیکی جاده فرودگاه در شمال صنعا، چندین نفر از معترضان زخمی شدند.

منابع خبری یمن گزارش دادند که نیروهای امنیتی ضمن یورش به معترضان با گلوله‌های جنگی به سمت آنها تیراندازی کردند و برای متفرق کردن این معترضان از گازهای اشک‌آور و بلدوزر استفاده کردند.

برخی منابع یمنی گزارش دادند که دولت برای خشونت آمیز جلوه دادن اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم یمن، تلاش می کند با زود و خشونت وارد صحنه تظاهرات گسترده یمنی ها شود.

تظاهرات ضد دولتی در یمن از بیش از دو هفته گذشته در مناطق مختلف این کشور آغاز شده است. تظاهرات مسالمت آمیز مردم یمن در اعتراض به اوضاع نابسامان اجتماعی و اقتصادی ادامه دارد و مردم در آن بر سرنگونگی دولت «فاسد» تاکید دارند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها