امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109406
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فرانسه، «هرمان ون رامپوی» رئیس شورای اروپایی روز یکشنبه گفتاگر آتش‌بس میان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از خبرگزاری فرانسه، «هرمان ون رامپوی» رئیس شورای اروپایی روز یکشنبه گفتاگر آتش‌بس میان استقلال‌طلبان و ارتش اوکراین در شرق این کشور پابرجا بماند، اتحادیه اروپا آماده است تا در بسته جدید تحریم‌ها که قرار است هفته جاری علیه روسیه اعمال شود، بازنگری کند.
وی که با شبکه «وی‌آرتی» بلژیک صحبت می‌کرد، گفت: «گفته بودیم که تنها دشواری است که روسیه را به مذاکرات جدی وامی‌دارد. آتش‌بس یک گام جدی است، اما تنها یک گام است.»
ون رامپوی افزود: «آماده‌ایم تا اگر آتش‌بس پایدار باشد و یا مذاکرات صلح آغاز شود، در این تحریم‌ها بازنگری کنیم.»
تحریم‌های تازه‌ای که روز جمعه از سوی مقامات اروپایی مورد موافقت قرار گرفت، تمهیدات اجرا شده از ماه جولای را تشدید می‌کند و دایره گسترده‌تری از اتباع روسیه را در بر می‌گیرد.
این تحریم‌ها قرار است روز دوشنبه رسما در اتحادیه اروپا مورد بررسی و تائید نهایی قرار گیرد. لیست نهایی شرکت‌ها و افراد نیز یک روز بعد منتشر می‌شود.
استقلال‌طلبان و ارتش اوکراین روز جمعه در پی مذاکرات صلح مینسک، رسما اعلام آتش‌بس کردند. با این حال در دو روز گذشته گزارش‌هایی از تبادل آتش میان طرفین منتشر شده است.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها