امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109407
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
«عواطف نعمه»، نماینده پارلمان عراق از ائتلاف دولت قانون در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: «سلیم الجبوری»، ...

«عواطف نعمه»، نماینده پارلمان عراق از ائتلاف دولت قانون در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد تصریح کرد: «سلیم الجبوری»، رئیس کنونی پارلمان عراق طی روزهای اخیر ثابت کرد که از حیث عملکرد و خط مشی در مطرح کردن قضایا و مسائل مختلف و عدم اجازه به نمایندگان تفاوت چندانی با «اسامه النجیفی»، رئیس سابق ندارد.

نعمه افزود:‌ الجبوری گویی با این اقدامات تلاش دارد، گروه و جریان خاصی را در پارلمان قدرت دهد و یا سیاست‌های مورد نظر آن را پیاده کند و این امری پذیرفته نیست.

این نماینده پارلمان عراق خاطر نشان کرد: به عنوان یکی از اعضای فراکسیون دولت قانون روز گذشته به روند تشکیل جلسه پارلمان اعتراض کردم، اما به طور مستمر سخنانم قطع شد و در چنین شرایطی چگونه می‌توان به ماموریت خطیر تصویب و تدوین قوانین بپردازیم.

نعمه ادامه داد: الجبوری تلاش دارد، قضایای مهمی همچون پایگاه اسبایکر و موضوعات دیگر نادیده گرفته شود، در چنین شرایطی چگونه می‌توان روند سیاسی را با این سیاست رئیس پارلمان ادامه داد.

وی تاکید کرد:‌ انتظار داشتیم، الجبوری سیاست میانه‌روی را دنبال و در سمت خود اخلاق حرفه‌ای را مراعات کند، اما آنچه در روزهای گذشته روی داد، نشان داد که امور روندی عادی و طبیعی خود را در پارلمان سپری نمی‌کند و باید در انتظار همان پارلمانی باشیم که در دور قبل شاهد آن بودیم و در واقع با حضور چنین افرادی در عرصه سیاسی نمی‌توان انتظار تحول و پیشرفت در کشور را داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها