امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109419
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جانمراد احمدی مدیر نشر دارخوین ضمن اعلام حضور در دهمین نمایشگاه استانی اصفهان گفت:

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جانمراد احمدی مدیر نشر دارخوین ضمن اعلام حضور در دهمین نمایشگاه استانی اصفهان گفت: انتشارات دارخوین با مجموع بیش از 160 عنوان اثر در حوزه دفاع مقدس در نمایشگاه حضور یافته است، که از این مجوعه 60 عنوان آن چاپ اول است.

وی افزود: امسال برنامه رونمایی از آثار منتشر شده نشر دارخوین، در تقویم برنامه‌های جنبی نمایشگاه گنجانده شده و امید است در 18 شهریور با حضور مسولین فرهنگی و نظامی استان از آثار دفاع مقدسی رونمایی صورت گیرد. «وقتی خانه‌ام ویران شد»، «اهالی بهشت»، «نامه‌های پسرم» ، «آن مرد آمد»، «صدای سخن دوست»، «فقط خدا» و همچنین از مجموعه 5 دقیقه با بهشتیان سه مجموعه 10 جلدی که اختصاص به فرماندهان شهید استان اصفهان در غرب کشور، شهرستان لنجان و شهدای شاخص روحانیت دارد، در قالب ستارگان لنجان، مجاهدان غرب و عمامه‌های خونین آثاری است که در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

وی حضور نویسندگان در غرفه وگفت‌وگوی مستقیم با مخاطبان را از برنامه‌های دیگر این انتشارات اعلام کرد و گفت: همه روزه از ساعت 18 الی 19 در غرفه انتشارات دارخوین میزبان اهالی قلم در حوزه دفاع مقدس هستیم. دعوت از فرماندهان دفاع مقدس برای حضور در غرفه از دیگر بر نامه‌های این انتشارات در روزهای نمایشگاه است.

مدیر نشر دارخوین در پایان تاکید کرد: در یکی از روزهای نمایشگاه افتخار میزبانی از مادر سردار دلاور اسلام شهید حاج حسین خرازی خواهیم داشت که با حضور خودشان در غرفه نشر دارخوین عطر یاد حاج حسین را در فضای نمایشگاه منتشر خواهد نمود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها