امروز : یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - 2016 December 4
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109424
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 67
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه ای و پس از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه ای و پس از جمع آوری و شمارش آرا، نتایج زیر را برای دریافت تندیس و دیپلم افتخار شانزدهمین جشن سینمای ایران اعلام کرد.

 

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه مستند

 

1- آک، آپ، آس به تهیه کنندگی محمدعلی هاشم زهی - مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

2- اولین دستمزد به تهیه کنندگی محمد آفریده

 

3- پولیس پولیس به تهیه کنندگی محمد امین مهتدی جعفری - امیرحسین خلیل زاده

 

4- خانه ای در مه  به تهیه کنندگی   جواد ظهیری

 

5- موکان به تهیه کنندگی محمدرضا خوش فرمان

 

نامزدهای بهترین فیلم نیمه بلند مستند

 

1- از ایران یک جدایی به تهیه کنندگی کتایون شهابی، آزاده موسوی و کورش عطائی

 

2- سپیده دمی که بوی لیمو می داد به تهیه کنندگی آزاده بی زار گیتی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

3- سه چنگ حاک به تهیه کنندگی یاسر خیر 

 

4- شاه جهان به تهیه کنندگی حسن نقاشی

 

5- فراتر از رنگ به تهیه کنندگی آنیتا الخاص، پیمان فتوت احمدی، مریم سپهری

 

نامزدهای بهترین فیلم کوتاه مستند

 

1-  آک، آپ، آس به تهیه کنندگی محمدعلی هاشم زهی-مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

2- اولین دستمزد به تهیه کنندگی محمد آفریده

 

3- پولیس پولیس  به تهیه کنندگی محمد امین مهتدی جعفری- امیرحسین خلیل زاده

 

4- خانه ای در مه به تهیه کنندگی جواد ظهیری

 

5- موکان به تهیه کنندگی محمدرضا خوش فرمان             

 

نامزدهای بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند

 

1- محمدعلی هاشم زهی برای فیلم  آک، آپ، آس          

 

2- امیر حسین خلیل زاده برای فیلم پولیس پولیس

 

3- مختارنامدار  برای فیلم  خانه ای در مه

 

4- محمد علی هاشم زهی برای فیلم موکان

 

5- لیلا خلیل زاده برای فیلم  یک نفر می بافد

 

نامزدهای بهترین فیلم نیمه بلند مستند

 

1- از ایران یک جدایی به تهیه کنندگی کتایون شهابی، آزاده موسوی و کورش عطائی

 

2- سپیده دمی که بوی لیمو می داد به تهیه کنندگی آزاده بی زار گیتی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

3- سه چنگ حاک به تهیه کنندگی یاسر خیر

 

4- شاه جهان به تهیه کنندگی حسن نقاشی

 

5- فراتر از رنگ به تهیه کنندگی آنیتا الخاص-پیمان فتوت احمدی – مریم سپهری

 

نامزدهای بهترین کارگردان فیلم نیمه بلند مستند

 

1- محمدرضا جهان پناه برای فیلم سایه های روشن

 

2-  آزاده بی زار گیتی برای فیلم سپیده دمی که بوی لیمو می داد

 

3- یاسر خیر برای فیلم  سه چنگ حاک

 

4- حسن نقاشی برای فیلم شاه جهان

 

5- مریم سپهری برای فیلم فراتر از رنگ

 

6- رخشان بنی اعتماد برای فیلم  فردا می بینمت الینا

 

نامزدهای بهترین فیلم بلند مستند

 

1- آخرین روزهای زمستان  به تهیه کنندگی حبیب اله والی نژاد

 

2- جائی برای زندگی به تهیه کنندگی محسن استاد علی و نسرین عبدی

 

3- حیات در رگهای سرد به تهیه کنندگی فتح الله امیری

 

4- خاطراتی برای تمام فصول به تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی

 

5- شش قرن، شش سال به تهیه کنندگی مجتبی میر تهماسب 

 

نامزدهای بهترین کارگردان فیلم بلند مستند

 

1- محمد حسین مهدویان برای فیلم آخرین روزهای زمستان

 

2- محسن استاد علی برای فیلم جائی برای زندگی

 

3- فتح الله امیری برای فیلم حیات در رگهای سرد

 

4- مصطفی رزاق کریمی برای فیلم خاطراتی برای تمام فصول

 

5- مجتبی میرتهماسب برای فیلم شش قرن، شش سال

 

نامزدهای بهترین پژوهش

 

1- دکتر بهزاد فتحی نیا برای فیلم حیات در رگهای سرد

 

2- مصطفی رزاق کریمی، سام کلانتری برای فیلم خاطراتی برای تمام فصول 

 

3- حسن نقاشی برای فیلم شاه جهان    

 

4- مجتبی میرتهماسب برای فیلم شش قرن، شش سال

 

5- علی محمد قاسمی و اعظم نجفیان برای فیلم گزارش شنبه     

 

نامزدهای بهترین فیلمبرداری

 

1- بهروز بادروج برای فیلم آک، آپ، آس

 

2- فرهاد طالبی نژاد برای فیلم جایی برای زندگی

 

3- محمد نورمحمدی و محمود منصوری برای فیلم حیات در رگهای سرد

 

4- حسن نقاشی و آرش یزدانی برای فیلم شاه جهان

 

5- بهروز بادروج  برای فیلم موکان

 

نامزدهای بهترین تدوین

 

1- محمد حسین مهدویان برای فیلم آخرین روزهای زمستان

 

2- آرش زاهدی اصل – عبدالله شکری برای فیلم  آک، آپ، آس

 

3- بابک حیدری برای فیلم جایی برای زندگی

 

4- مجید محمد دوست برای فیلم حیات در رگهای سرد

 

5- محمد پور فر برای فیلم خاطراتی برای تمام فصول

 

6- آرش زاهدی اصل  برای فیلم موکان

 

نامزدهای بهترین صدا

 

1- مهرشاد ملکوتی و امیر ترکمن برای فیلم  آخرین روزهای زمستان    

 

2- سید علیرضا علویان، شاهین پور داداشی برای فیلم  جایی برای زندگی

 

3- فرزاد جعفریان، هادی کریمی و مجید محمد دوست برای فیلم حیات در رگهای سرد

 

4- محمد پورفر برای فیلم خاطراتی برای تمام فصول

 

5- احمد صراف یزد- مینا مشهدی برای فیلم شاه جهان

 

6- مازیار شیخ محبوبی- امیر حسین قاسمی برای فیلم شش قرن، شش سال

 

نامزدهای بهترین موسیقی

 

1- ستار اورکی برای فیلم از ایران یک جدایی

 

2- بابک میرزاخانی برای فیلم حیات در رگهای سرد

 

3- بابک میرزاخانی برای فیلم در جستجوی پلنگ ایرانی

 

4- محمدرضا درویشی برای فیلم سپیده دمی که بوی لیمو می داد

 

5- حامد ملک برای فیلم فراتر از رنگ

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار