امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109426
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 65
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ جواد حاجی سلطانی معاون بازرگانی انتشارات سروش درباره نمایشگاه کتاب اصفهان گفت: این انتشارات با 400 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ جواد حاجی سلطانی معاون بازرگانی انتشارات سروش درباره نمایشگاه کتاب اصفهان گفت: این انتشارات با 400 عنوان کتاب برگزیده خود در نمایشگاه بزرگ کتاب استانی اصفهان حضوری فعال دارد.

وی افزود: نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان با حضور بیش از 350 ناشر از استان های مختلف کشور، 40 ناشر از اصفهان و 20 ناشر بین المللی آغاز به کار کرده که این انتشارات نیز براساس برنامه ریزی انجام شده، حضوری فعال در آن دارد.

حاجی سلطانی ادامه داد: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان برگزار است و بیش از 45 هزار عنوان کتاب در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

معاون بازرگانی سروش تاکید کرد: در سال جاری براساس برنامه ریزی انجام شده در همه نمایشگاه های استانی کتاب حضوری فعال و پویا خواهد داشت و براساس ظرفیت و پذیرش هر نمایشگاه با تعداد عناوین کتاب مناسب شرکت خواهیم کرد.

وی افزود: انتشارات سروش طی دو سال اخیر تعداد عناوین چاپ اول زیادی داشته و کتاب های فاخر و ارزشمندی را منتشر کرده است و همچنین کتاب های پر فروش گذشته نیز تجدید چاپ شده اند که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفته است.

معاون بازرگانی انتشارات سروش در پایان گفت: ستاد نمایشگاه 20درصد تخفیف برای کتاب ها با عرضه بن ارائه می‌دهد و در غرفه سروش نیز کتاب ها با 20 درصد تخفیف ارائه می‌شود که در مجموع تخفیف برای علاقمندان و مشتاقان کتاب 40 درصد خواهد بود.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها