امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109429
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
ناصر شفق تهیه کننده سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین فعالیت‌های خود گفت: فیلمنامه سینمایی تحت عنوان پاییز و بی‌سروسامان ...

ناصر شفق تهیه کننده سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، درباره آخرین فعالیت‌های خود گفت: فیلمنامه سینمایی تحت عنوان پاییز و بی‌سروسامان را در دست دارم که نگارش نهایی آنها به پایانر سیده است.

وی افزود: چون فیلمنامه سینمایی پاییز در جشنواره‌های مختلف برنده جوائز متعددی شد و در سیمافیلم هم به تصویب رسید برای من از اولویت خاصی برخوردار است اما فیلم سینمایی بی‌سروسامان با توجه به حال و روز این روزهای اقتصاد کشور و نظام بانکداری و مشکلات مردم جذاب‌تر است.

شفق خاطرنشان کرد: طی این هفته برای ساخت فیلم سینمایی «بی‌سروسامان» از سوی شورای پروانه ساخت درخواست پروانه خواهم کرد و به محض دریافت مجوز فیلمبرداری این اثر سینمایی را در تهران آغاز خواهیم کرد.

این کارگردان با اشاره به فیلم‌نامه سینمایی پاییز عنوان کرد: پاییز در لوکیشن سردشت فیلمبرداری می‌شود و با توجه به اینکه هوای سرد و برفی احتیاج دارد طبیعتا برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده نخواهد شد.

وی افزود: پیش‌بینی من برای فیلمبرداری این اثر سینمایی 45 جلسه است که تمامی لوکیشن‌ها هم در تهران قرار دارد.

شفق اظهار داشت: اگر برای این فیلم پروانه ساخت صادر شود آن را برای نمایش در سی‌وسومین جشنواره فیلم فجر آماده خواهیم کرد.

وی با اشاره به نمایش اولیه آثار سینمایی در جشنواره‌ها تاکید کرد: من معتقدم جشنواره بار تولید فیلم و فروش آن را در سینماها از بین می‌برد و بهتر است اولین نمایش فیلم‌ها به صورت عمومی باشد و بعد از نمایش عمومی درجشنواره شرکت داده شود.

شفق تصریح کرد: برای فیلم سینمایی بی‌سروسامان به بازیگران چهره احتیاج داریم.

وی درباره داستان این فیلم سینمایی توضیح داد بی‌سروسامان درباره خانواده‌ای است که با مراجعه به بانک خصوصی وامی را دریافت می‌کنند که با دریافت این وام کانون خانواده آنان از بین می‌رود.

شفق تاکید کرد: این فیلم نقد جدی به نظام بانکداری است و سیستم حال حاضر بانک‌های کشور و نقد می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها