امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109435
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از کلیه اعضای خود دعوت کرد تا در انتخابات این اتحادیه شرکت کنند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از کلیه اعضای خود دعوت کرد تا در انتخابات این اتحادیه شرکت کنند.
متن این فراخوان به شرح ذیل است:

در راستای اجرای ماده 11 آئین‌نامه اجرایی انتخابات هیات مدیره اتحادیه‌های صنفی، از کلیه اعضای دارای پروانه کسب این اتحادیه دعوت می‌شود، از ساعت 9:30 لغایت 16:00 روز دوشنبه مورخ 93.08.05 جهت شرکت در دور اول انتخابات اتحادیه، شخصا به نشانی: خیابات فخر رازی، نرسیده به خیابان جمهوری، نبش کوچه ماستری فراهانی شرقی، پلاک 11 مراجعه و کاندیداهای مورد نظر خود را از بین افراد ذیل در قالب هفت نفر اعضای اصلی هیات مدیره و یک نفر بازرس انتخاب کنند.

بر اساس ماده 13 آئین‌نامه انتخابات اتحادیه‌های صنفی فقط صاحب پروانه کسب، مجاز به شرکت در انتخابات بوده و شرکا، دارندگان وکالت محضری، مباشر و یا اعضای خانواده مجاز به شرکت در انتخابات نیستند. همچنین ارائه اصل کارت ملی و پروانه کسب و یا تصویر آن جهت شرکت در انتخابات ضروری است.

اسامی داوطلبین عضویت در هیات مدیره عبارتند از؛ محمود آموزگار، مرتضی احمد آخوندی، مسعود پایدار داریان، محمدرضا توکل صدیقی، فرهاد تیمورزاده نجار، علی ثابت، مرتضی جوادی، هومان حسین‌پور، زهره حسین آزادگان، یحیی دهقانی، افسر صفائیان، مهدی عمران لو، محمدمهدی فخری زاده، فتح‌الله فروغی دهکردی، محمدحسن محمدی، ناصر نقی‌زاده.

اسامی داوطلبین عضویت در بازرسی عبارتند از: مرتضی علی اسماعیل‌زاده، شهربانو بیژه زاده، سید عباس حسینی نیک، مهدی صادقی.

پیش از این نادر قدیانی رئیس اتحادیه در گفت‌وگو با فارس تمامی زمان‌های برگزاری انتخابات طی شهریور و مهر ماه را تکذیب کرده و از برگزاری این انتخابات در آبان خبرداده بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها