امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109440
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
«محمدرضا شفیعی» تهیه کننده سریال «رهایی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تصویربرداری 60 درصد از این مجموعه تلویزیونی به پایان رسیده ...

«محمدرضا شفیعی» تهیه کننده سریال «رهایی» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: تصویربرداری 60 درصد از این مجموعه تلویزیونی به پایان رسیده و گروه اکنون برای ضبط سکانس‌های اکشن در بوستان ولایت مستقر هستند.

وی افزود: ضبط سکانس مربوط به گروگان گیری در این مجموعه تلویزیونی آغاز شده و در چند روز گذشته دانیال حکیمی، میترا حجار، شاهد احمدلو و تعدادی دیگر از بازیگران اصلی این سریال 10 قسمتی در بوستان ولایت جلوی دوربین رفتند.

وی ادامه داد: بوستان ولایت از لوکیشن‌های اصلی این سریال است، این مکان در فیلمنامه سوله‌ای متروکه است که چند گروگان در آن نگهداری می‌شوند.

شفیعی با اعلام اینکه تصویربرداری «رهایی» از دو ماه پیش آغاز شده، تصریح کرد: ضبط بخش عمده ای از بخش های غیر نظامی این سریال به پایان رسیده، گروه اکنون تصویربرداری سکانس های اکشن کار را آغاز کرده اند و تا پایان کار تصویربرداری صحنه درگیری های پلیسی را ضبط خواهیم کرد.

وی گفت: این سریال برای پخش در هفته ناجا در حال تولید است و پیش بینی می شود  ضبط آن یک ماه و نیم دیگر ادامه پیدا کند.

شفیعی تصریح کرد: مهدی جودی به طور همزمان تدوین این مجموعه تلویزیونی را آغاز کرده و بهنود یخچالی نیز آهنگسازی «رهایی» را عهده دار شده است.

سریال «رهایی»  کاری از گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو سیماست که در 10 قسمت 40 دقیقه ای برای پخش در هفته ناجا در حال تولید است.

فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را علی طالب آبادی به رشته ی تحریر آورده و از بازیگران آن می توان به دانیال حکیمی، شاهد احمدلو، حسین سلیمانی، رامتین خداپناهی ، رضا توکلی، نازنین پیرکاری ،  افشین سنگ چاپ،  الهام جعفر نژاد،   سوگل طهماسبی،  بهرام ابراهمیم،  حمیدرضا هدایتی،  سید مصطفی قدیری،  دانیال حکیمی،  مهدی کریمیان و همچنین میترا حجار و سام قریبیان اشاره کرد.

این سریال که قالبی اکشن و پلیسی دارد و به رهایی گروگان ها ی گروه سارق توسط یگان ویژه ناجا می پردازد، سارقانی  را به تصویر می کشد که رقیب سرسختی برای پلیس به شمار می روند. نیروهای ویژه پلیس برای خنثی کردن طرح و نقشه ی این گروه بزهکار دچار موانع فراوان می شوند.

مهدی توکلی زانیانی برنامه ریز و دستیار یک کارگردان، فرزام گل سفیدی مدیر تصویربرداری، فرهاد عزیزی‌فرد طراح صحنه و لباس، سعید احمدی مدیر صدابرداری، مهری شیرازی طراح گریم، داود جمشیدی مدیر تولید، سعید پروینی دستیار تهیه کننده، سیدرسول حاتمی مدیر تدارکات، محسن بهاری منشی صحنه، محمدحسن سعادت هندی عکاس،  راضیه جباری روابط عمومی پروژه از دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی هستند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها