امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109462
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وضعیت مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش و عدم شفافیت در برگزاری یا عدم برگزاری ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وضعیت مربیان پیش دبستانی آموزش و پرورش و عدم شفافیت در برگزاری یا عدم برگزاری آزمون استخدامی برای مربیان پیش دبستانی این بار آنها را مقابل وزارت آموزش و پرورش جمع کرده است.

این مربیان همچنین روز گذشته تجمع چندین ساعته‌ای در مقابل ساختمان نهاد ریاست جمهوری داشتند و در نهایت به نتیجه خاصی نرسیدند.

یکی از مربیان پیش دبستانی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: هم‌اکنون بیش از 1000 نفر از مربیان پیش دبستانی در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش تجمع کرده‌ایم و خواهان احقاق حقوق خود هستیم.

وی افزود: فردی از وزارت آموزش و پرورش که خود را زندی معرفی کرده بود در میان مربیان آمد و می‌خواست که تجمع کنندگان به داخل سالن اجتماعات وزارت آموزش و پرورش منتقل شوند که این کار را انجام ندادیم.

به گزارش فارس، دوسال پیش مجلس شورای اسلامی مصوبه ای مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی برای مربیان پیش دبستانی تصویب کرد اما وزارت آموزش و پرورش دلیل عدم برگزاری آزمون را نداشتن ردیف استخدامی عنوان می‌کند و این افراد در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار