امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109465
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۰۸
تعداد بازدید: 61
آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به واقعه 17 شهریور اظهار کرد: وقایعی که در پیروزی نظام جمهوری اسلامی به وجود آمد، ...

آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به واقعه 17 شهریور اظهار کرد: وقایعی که در پیروزی نظام جمهوری اسلامی به وجود آمد، هر اندازه هولناک‌تر و مهم‌تر بود پیام عمیق‌تر و بهتری داشت.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب زنده به پدیده‌ها است، بنابراین اسلام از هیچ پدیده‌ای نمی‌ترسد، اگرچه برخی رویدادها ممکن است دردآور باشد، ولی از آثار مطلوبی برخوردار است و عامل ضربه‌ناپذیری در طول تاریخ محسوب می‌شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: اگر دشمن ضربه‌ای ناآگاهانه به ما وارد کرد، این را باید بداند که ضربه ناگوارتر را خودش دریافت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: واقعه 17 شهریور پیام رشادت، نترسیدن، تحول و قدرت را به دنیا داده است و مجموعه این پیام‌ها امروز شخصیت فوق‌العاده‌ای برای ما درست کرده است که دشمن جرأت کمترین دخالتی را در آن ندارد.

ممدوحی عنوان کرد: اکنون مردم غزه و لبنان می‌توانند از این واقعه‌ها درس بگیرند، البته آنها از پدیده‌ها و رویدادهای کشور استفاده می‌کنند و در عمل و سخنرانی‌ها از این مقاومت‌ها بهره می‌برند.

انتهای پیام/78003/ع20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها