امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109479
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 32
غلامرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به تغییرات صورت گرفته در هیات رئیسه شورای چهارم در سال دوم از فعالیت آن اظهار داشت: این ...

غلامرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به تغییرات صورت گرفته در هیات رئیسه شورای چهارم در سال دوم از فعالیت آن اظهار داشت: این تغییرات طبیعی است و نباید با آن برخورد سیاسی و حزبی کرد.

وی تصریح کرد: امیدوارم سال دوم شورای چهارم نیز همانند سال گذشته سالی موفق و پربار باشد و هیات رئیسه جدید نیز همانند گذشته عمل کنند.

انصاری با بیان اینکه اقدامات خوبی در سال نخست شورای چهارم در حوزه مدیریت شهری صورت گرفته است گفت: باید این اقدامات به صورت گسترده‌تر در سال دوم پیگیری شود که امیدواریم هیات رئیسه جدید این موضوع را در دستور کار خود قرار دهند.

عضو شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: اصلاح‌طلبان شورای شهر مبنای کار خود را در شورا تعامل وهمکاری با اصولگرایان شورا قرار دادند و در این زمینه تعاملات خوبی وجود دارد.

وی با بیان اینکه مهم نیست چه کسی ریاست شورا را به عهده بگیرد گفت: مهم خدمت کردن به مردم است که امیدواریم این امر مهم مورد توجه قرار گیرد.

انصاری در ادامه با اشاره به اینکه شورای شهر باید به وظایف قانونی و نظارتی خود عمل کند گفت: امیدواریم این نگاهی که در سال نخست شورای چهارم مبنی بر این که شورا، شورای شهرداری نیست همچنان مورد توجه قرار گیرد و بتوانیم اقدامات گسترده‌ای را در حوزه مدیریت شهری انجام دهیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها