امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109480
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 34
بهمن بهمنی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: طبق برنامه‌ای که وزارت ورزش و جوانان برای حمایت از زوج‌های جوان در نظر گرفته است طرح‌های حمایتی ...

بهمن بهمنی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: طبق برنامه‌ای که وزارت ورزش و جوانان برای حمایت از زوج‌های جوان در نظر گرفته است طرح‌های حمایتی خاصی را در جهت حمایت از زوج‌های جوان برنامه ریزی کرده ست که از آن جمله می‌توان به طرح ارائه کارت‌های اعتباری جهیزیه اشاره کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون مشغول پیگیری و رایزنی‌های لازم برای انجام این طرح هستیم و در مرحله اول اعتباری که در نظر گرفته شده 5 تا 10 میلیون تومان است که پس از نهایی شدن زوج‌های جوان با در دست داشتن سند ازدواج خود می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان بر اساس این طرح شرکت‌های تولید کننده از طریق تعامل با بانک‌ها این تسهیلات را ارائه خواهند داد اما زوج‌های جوان برای دریافت این تسهیلات هیچ ارتباطی با بانک‌ها نخواهند داشت و از طریق ارتباط با دفاتر نمایندگی فروش محصولات معرفی شده می‌توانند از این طرح بهره مند شوند.

بهمنی تصریح کرد: کارت‌های اعتباری جهیزیه ارتباطی با وام ازدواج ندارد و زوج‌های جوان می‌توانند از هر دوی این تسهیلات پس از اعلام عمومی استفاده کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها