امروز : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 16
۱۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109489
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 11
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال قهرمانی جهان یکشنبه آخرین مسابقه خود در مرحله نخست را انجام دادند تا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تیم‌های حاضر در مسابقات والیبال قهرمانی جهان یکشنبه آخرین مسابقه خود در مرحله نخست را انجام دادند تا چهره پنج تیم باقیمانده برای صعود به مرحله دوم مشخص شود.

گروه پنج؛ تیم‌های لهستان – آرژانتین – صربستان - استرالیا – ایران – فرانسه – آمریکا - ایتالیا

گروه شش؛ تیم های برزیل - روسیه - آلمان – بلغارستان – کانادا – چین –فنلاند - کوبا

در مجموع شانزده تیم این مرحله را در خود جا داده‌اند که تیم‌ها باید طبق برنامه با یکدیگر به رقابت بپردازند. تیم‌هایی که در مرحله اول با یکدیگر روبرو شده بودند، در این مرحله بازی نخواهند داشت و همان نتیجه مرحله اول در جدول مرحله دوم نیز لحاظ می‌شود. هر تیم در مرحله دوم چهار بازی را برگزار خواهد کرد که با احتساب سه بازی گذشته‌اش مقابل همگروهی‌های مرحله اول، در مجموع هفت بازی در جدول رده‌بندی برایش منظور می‌شود. در پایان این مرحله با مشخص شدن رده‌بندی گروه‌ها، سه تیم برتر هر گروه به مرحله سوم راه خواهند یافت.

برنامه بازی‌های مرحله دوم به شرح زیر است:

چهارشنبه

گروه پنج (شهر غوچ)
ساعت 19.10: صربستان - ایتالیا
ساعت 22.55: لهستان - آمریکا

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
ساعت 19.10: آرژانتین - فرانسه
ساعت 22.55: استرالیا - ایران

گروه شش (شهر کاتوویسا)
ساعت 19.10: برزیل - بلغارستان
ساعت 22.55: المان - چین

گروه شش (شهر وروکتواف)
ساعت 19.10: فنلاند - روسیه
ساعت 22.55: کوبا - کانادا

پنجشنبه

گروه پنج (شهر غوچ)
ساعت 19.10: صربستان - امریکا
ساعت 22.55: لهستان - ایتالیا

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
ساعت 19.10: آرژانتین - ایران
ساعت 22.55: استرالیا - فرانسه

گروه شش (شهر کاتوویسا)
ساعت 19.10: برزیل - چین
ساعت 22.55: المان - بلغارستان

گروه شش (شهر وروکتواف)
ساعت 19.10: فنلاند - کانادا
ساعت 22.55: کوبا - روسیه

شنبه

گروه پنج (شهر غوچ)
ساعت 19.10: صربستان - فرانسه
ساعت 22.55: لهستان - ایران

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
ساعت 19.10: آرژانتین - ایتالیا
ساعت 22.55: استرالیا - امریکا

گروه شش (شهر کاتوویسا)
ساعت 19.10: برزیل - کانادا
ساعت 22.55: المان - روسیه

گروه شش (شهر وروکتواف)
ساعت 19.10: فنلاند - چین
ساعت 22.55: کوبا - بلغارستان

یکشنبه

گروه پنج (شهر غوچ)
ساعت 19.10: صربستان - ایران
ساعت 22.55: لهستان - فرانسه

گروه پنج (شهر بیدگوشچ)
ساعت 19.10: آرژانتین - امریکا
ساعت 22.55: استرالیا - ایتالیا

گروه شش (شهر کاتوویسا)
ساعت 19.10: برزیل - روسیه
ساعت 22.55: المان - کانادا

گروه شش (شهر وروکتواف)
ساعت 19.10: فنلاند - بلغارستان
ساعت 22.55: کوبا - چین
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها