امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109490
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۹
تعداد بازدید: 44
مهرداد بذرپاش، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به خبر منتشر شده در مورد ...

مهرداد بذرپاش، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به خبر منتشر شده در مورد شرایط رکودی کشور و گزارش سه ماهه اول سال اظهار داشت: با توجه به بهبود شرایط بودجه‌ای کشور و افزایش ورودی خزانه و تبدیل هر دلار فروش نفت به 2500 تومان، بهتر است دولت هر چه سریع‌تر پروژه‌های عمرانی کشور را تسریع بخشد تا کشور از رکود خارج شود.

وی با اشاره به سخنان رئیس‌ جمهور در مشهد مقدس مبنی بر اینکه طبق گزارش سه ماهه اول سال از رکود خارج شده‌ایم، افزود: جا داشت مشاوران و مدیران اقتصادی دولت گزارش سه ماهه اول را حداکثر تا یک ماه بعد به رئیس‌ جمهور تقدیم کنند، نه اینکه تازه یک هفته پیش شرایط، رکودی اعلام و بلافاصله چند روز بعد اعلام خروج از رکود شود.

بذرپاش تأکید کرد:‌ هر چند این گزارش‌ها خروج از رکود را نشان نمی‌دهد، اما مرکز آمار و بانک مرکزی رسماً گزارش را منتشر کنند و با عدد و رقم میزان تولید و اشتغال را اعلام کنند.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتشار این گزارش وضعیت رکودی کشور را مشخص می‌کند،‌ تصریح کرد: مرکز آمار و بانک مرکزی، رسماً وضعیت خروج از رکود را اعلام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها