امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109509
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۷
تعداد بازدید: 27
احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به ...

احمد بخشایش اردستانی نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به حمایت‌های آمریکا از گروهک تروریستی داعش اظهار داشت: داعش که از چندی پیش در سوریه و عراق دست به ترور و ایجاد وحشت‌زده است امروز به گونه‌ای رشد کرده که حامیان اصلی خود را به وحشت انداخته است.

وی افزود: این گروهک تروریستی که رسما مورد حمایت آمریکا بود امروز در شرایطی قرار دارد که آمریکا صراحتا از آن به عنوان یک گروهک تروریستی یاد می‌کند و خواستار مقابله با آن شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: ادامه وضعیت داعش به قطع مشکلات جدی برای حامیانش به ویژه آمریکا و عربستان سعودی به وجود خواهد آورد و به همین سبب عربستان سعودی با هزینه دلارهای نفتی خود سعی دارد تا این گروهک را از مرزهای خود دور نگه دارد.

بخشایش تصریح کرد: گرچه امروز آمریکا صحبت از مقابله با گروهک تروریستی داعش به میان می‌آورد اما خواستار نابودی آن نیست و می‌خواهد تا از این گروهک در جهت تأمین خواسته‌های خود استفاده کند و فرستادن نیرو به عراق گرچه در ظاهر برای مقابله با این گروهک است اما آمریکا سعی دارد تا با اعزام نیرو به عراق دولت این کشور را تحت فشار قرار دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها