امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۳:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109542
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دبیرخانه شورای راهبردی وزارت ورزش و جوانان در تحقیقی که ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دبیرخانه شورای راهبردی وزارت ورزش و جوانان در تحقیقی که اخیرا صورت داده به بررسی دلایل رضایت یا نارضایتی مردم از قرارداد کی روش پرداخته است. این تحلیل محتوی از اظهارنظرهای مردم در شبکه‌های مجازی در بازه زمانی 2 هفته اخیر صورت گرفته است.

در این تحقیق ارائه بازی زیبا مقابل آرژانتین با 25 درصد فراوانی و متحول نمودن امکانات فدراسیون فوتبال و احساس غرور ملی با 4 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین دلیل رضایت مردم از عملکرد کی روش بوده است.

مواردی مانند صعود به جام جهانی برزیل بدون دغدغه، معرفی بازیکنان دورگه به فوتبال ایران، داشتن نامی در کلاس جهانی، عملکرد مناسب نسبت به مربیان ایرانی، انضباط سالاری در تیم ملی، دانش روزآمد و قابل قبول مربیگری و تصور قهرمانی در جام ملتهای آسیا 2015 از جمله موارد دیگر رضایت مردم در این تحلیل محتوی بوده است.

اما در طرف مقابل مبلغ بالای دستمزد کی روش مهمترین دلیل نارضایتی مردم از این مربی بوده است، دخالت بیش از حد در تصمیم‌گیری‌های فدراسیون، اتکا به یک یا 2 بازیکن در ترکیب تیم ملی، عدم تعامل با فدراسیون فوتبال، وجود گزینه‌های مناسب دیگر، عدم نتیجه گیری مناسب در جام جهانی برزیل، ارائه نشدن بازی‌های باکیفیت بالا در جام جهانی، استفاده نکردن از ظرفیت مربیان ایرانی، مقایسه نتایج کی‌روش با ولاسکو، ضعف فنی، استفاده نکردن از ظرفیت بازیکنان داخلی و پنهان ماندن ضعف مدیریتی فدراسیون در سایه حضور کی روش از جمله مهمترین علل نارضایتی مردم از عملکرد کی‌روش در این تحقیق بوده است.

شورای راهبردی با هدف ایجاد نظام تصمیم‌سازی در مدیریت عالی وزارت ورزش و جوانان تشکیل شده است.
انتهای پیام/ی

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها