امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109550
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، جبهه ریف لاذقیه در شمال غربی سوریه نیز همانند دیگر جبهه‌های این کشور شاهد عملیات‌های ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، جبهه ریف لاذقیه در شمال غربی سوریه نیز همانند دیگر جبهه‌های این کشور شاهد عملیات‌های گسترده یگان‌های ارتش سوریه است.

در عملیات این یگان‌ها در شهرک «دورین»، توپخانه ارتش سوریه با هدف قرار دادن مقرها و مراکز تجمع گروه‌های مسلح در این شهرک ضمن منهدم کردن کامل این مواضع و مقرها تمام عناصر موجود در آنها را به هلاکت رساندند.

در این راستا جنگنده‌های ارتش سوریه نیز تعدادی از تجمعات گروه‌های مسلح را در شهرک «ربیعه» هدف گرفتند که ضمن هدف گرفتن این مقرها، چند دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین و سکوهای پرتاب موشک‌های دست‌ساز آنها را نیز منهدم کردند.

اما در شهرک استراتژیک «سلمی» که مهمترین دژ و مقر گروه‌های تروریستی تکفیری در ریف لاذقیه به شمار می‌آید، توپخانه ارتش سوریه با کمک بالگردهای ارتش این کشور مراکز تجمع و انبارهای ذخایر تسلیحاتی و نظامی مسلح را هدف گرفتند که علاوه بر انهدام کامل این مواضع، ده‌ها تروریست تکفیری نیز به هلاکت رسیده و شماری زخمی شدند.

در اطراف شهرک «جبل النوبه» و منطقه «جبل الترکمان» نیز یگان توپخانه و نیروی هوایی ارتش سوریه دو گروه تروریستی را به همراه ذخایر تسلیحاتی و نظامی و چندین دستگاه خودرو مجهز به تیربار سنگین آنها را هدف گرفته و منهدم کردند.

این درحالی است که عملیات ارتش سوریه در منطقه «کسبا» و محور شهرک «نبع المر» درگیری نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح تروریستی هلاکت ده‌ها تروریست مسلح و زخمی شدن ده‌ها تروریست دیگر را درپی داشت که در میان کشته‌ها سرکرده یک گروه تروریستی به نام «ابو ولید اللیبی» مشاهده می‌شد.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها