امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 109556
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داوطلبان پذیرش در دوره کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری و عکاسی خبری دانشکده رسانه فارس می‌توانند با مراجعه به

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، داوطلبان پذیرش در دوره کاردانی حرفه‌ای خبرنگاری و عکاسی خبری دانشکده رسانه فارس می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات ثبت‌نامی خود را وارد کنند و از قبولی خود با خبر شوند.

پذیرفته‌شدگان باید روز چهارشنبه 19 شهریور 93 از ساعت 9 صبح با مراجعه به نشانی زیر نسبت به ارائه مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند: تهران، ضلع شمال شرقی تقاطع خیابان انقلاب اسلامی و خیابان حافظ، کوچه شهید سعیدی، بن‌بست شبنم، پلاک 1، دانشکده رسانه فارس

پذیرفته‌شدگان لازم است هنگام مراجعه برای ثبت‌نام، مدارک زیر را همراه داشته باشند:

1- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.
2- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
3- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

5- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.

6- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.

7- گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)

8- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص نماید.

نکته‌ای که داوطلبان باید به آن توجه کنند و در وب‌سایت سازمان سنجش آموزش کشور نیز به آن اشاره نشده این است که داوطلبانی که شماره شناسنامه آن‌ها با صفر شروع می‌شود، باید شماره شناسنامه خود را بدون عدد صفر ابتدایی درج کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعت اداری با شماره تلفن‌های 88895541 و 88911664 تماس بگیرید.
انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها